Výuka se konala v náhradním prostoru, který byl připraven a vyzdoben. Budoucí žáci zažili svůj první ranní komunitní kruh, kterým se bude ve škole každé ráno začínat. V něm se dozvěděli plán celého dopoledne a mohli se představit svým budoucím spolužákům, také poznali své paní učitelky a paní vychovatelku. Dále probíhal blok PRVOUKY, kde se seznamovali, diskutovali o rozdílech mezi školkou a školou. Nechyběla VÝTVARNÁ ČINNOST, kde děti vymýšlely podobu školy. Poté následovala malá přestávka. Pak začala dětmi milovaná MATEMATIKA a TĚLOVÝCHOVNÁ CHVILKA. Po těchto předmětech už dětem kručelo v bříšku, a tak nastala velká přestávka. Jen, co se děti posilnily, začala HUDEBNÍ ČINNOST a dokončení MATEMATIKY. Nakonec je čekal TĚLOCVIK NA KOUPALIŠTI VYŽLOVKA. Děti si den velice užily, poznaly nové kamarády a paní učitelky. Teď hurá na prázdniny a v září v nové ZŠ Vyžlovka neviděnou.

Za celý tým ZŠ Vyžlovka bychom chtěli touto cestou poděkovat rodičům budoucích prvňáčků, kteří naší škole fandí, přemýšlí nad celým školským systémem a pomáhají nám svým pozitivním přístupem. Všichni se velice moc těšíme na 4. září 2017, kdy usedneme do úplně nových lavic a vytvoříme na Vyžlovce školu pro radost.

Líbí se Vám ZŠ Vyžlovka? Zde je mailová adresa pro případ, že byste se na nás potřebovali s čímkoli obrátit: zsvyzlovka@gmail.com, ještě můžeme přijmout 3 žáky do první třídy!

FB: ZŠ VYŽLOVKA, tel.: 775723292, IČO: 05607248, e-mail: zsvyzlovka@gmail.com, http://skolavyzlovka.jecool.net